Loading...

Jaunākie sludinājumi

 • 1
  Danfoss ECL 310
  Aksesuāri
  14/01/2018
  280 €

  ECL Comfort 310 электронный контроллер с погодной компенсации температуры теплоносителя, использующийся в системах централизованного теплоснабжения, отопления и охлаждения. Контроллер комплектуется ключами приложения ECL в зависимости от системы тепло или холодоснабжения. Поддерживает до 4 систем. Контроллер имеет выходы Ethernet и Modbus для коммуникации и диспетчеризации.

 • 2
  продается унитаз
  WC podi, bidē
  06/01/2018
  25 €

  Продаю элегантный унитаз в полном комплекте. Помогу доставить.

 • 1
  Ūdens skaitītāju nomaiņa
  Cits
  27/12/2017
  Rīga

  Ūdens skaitītāju nomaiņa . Licenzēta firma veic ūdens skaitītāju nomaiņu, pārbaudi, uzstādīšanu, dokumentu noformēšanu, plombēšanu un kvīts izrakstīšanu. Sertificēts meistars, ar lielu pieredzi šajā amatā, veic arī visus santehnikas darbus jums izdevīgā laikā.

 • 2
  Santehnikas darbi
  Santehnikas darbi
  27/12/2017
  Rīga
  1.00 €

  Visa veida santehnikas darbi. Planotie un avariju remontdarbi. Kanalizacijas tirisana, caurulvadu maina, ūdens skaitītāju nomaina, remonts/santehnikas nomaina (Tualetes, jaucejkrani, dusas kabines un citi) Stavvadu/gulvadu maina un citi santehniskie darbi. Stradajam visu diennakti, ari brivdienas.

 • 10
  Visa veida santehniskie darbi.
  Santehnikas darbi
  26/12/2017
  5.00 €

  Santehniķis ar pieredzi, par pieņemamām cenām, veiks jebkuru darbu, kas saistīts ar santehniku. Strādāju ar jebkura veida materiāliem. Rīga un apkārtne. Bez brīvdienām.

 • 1
  Aquaphor WaterBoss 700
  Cits
  21/12/2017
  Rīga

  Labākāis mīkstinātājs un atdzelžotājs. Universāla sistēma ūdens attīrīšana privātmājai vai dzīvoklim, kas ietver sevī mehānisko pašattīrošo filtru, atdzelžotāju un mīkstinātāju aquaphor waterboss 700. -Pats jaudīgākais (līdz 3 m3 stundā) -pats ekonomiskākais (no 1 kg uz reģenerāciju) -pats drošākais (10 gadi garantija) -pats ērtākais (ātra uzstādīšana) viena sistēma waterboss 700 aizvieto divas kollonas (ūdens mīkstināšana un atdzelžošana). Ūdens mīkstināšanas un atdzelžošanas sistēma aquaphor waterboss ir vienkārša un ērta tā apkopē, kā arī pārsniedz parastos ūdens mīkstinātājus visās galvenajās kategorijās. Vienreiz to uzstādot, sistēmai nepieciešams tikai pereodiski papildināt ar sāli. Aquaphor waterboss 700 efektīvi attīra ūdeni ar dzelzs saturu līdz 10 mg/l un cietību līdz 24 mg-ekv/l. Ražotspēja: darb/max, m3/st 1. 5/2. 4 maks. Kompensētā cietība - 70 grani uz galonu (gpg) vienā reģenerācijas reizē izmantotais sāls vai sāls aizvietotājs – 2, 5 mārciņas. Reģenerācijas ilgums - 18-33 minūtes vienā reģenerācijas reizē izmantotais ūdens daudzums - 16 galoni skalošanas ūdeni var novadīt uz bioloģisko kanalizāciju. Ūdensvada savienojums - 3/4" npt ( 1" npt arī pieejams) sāls uzglabāšanas tilpums - 105 mārciņas maks. Ūdens temperatūra - 120 grādi pēc fārenheita ūdens spiediens (min. /maks. Psi) - 20-120 psi nospiedums (wxd) - 14 3/4" x 18 3/4" izmēri: platums un garums: 37, 5 x 47, 6 cm augstums: 65, 4 cm svars: 39 kg uz vietas ir pieejami arī citi reaģenti, sāls bākas/tvertnes, kolonnas, vadības bloki kolonnām, kontroles vārsti un citas sastāvdaļas. Piedāvājam pašas labākās cenas. Viss plašākā filtru izvēle. Pie mums ir ātrs serviss - no pasūtījuma brīža uzstādīsim un pieslēgsim sistēmu tajā pašā dienā vai nākamajā. Viss ir uz vietas pie mums noliktavā rīgā. Veicam apkopi, mainām iebērumus/reaģentus, piegādājam.

 • 1
  Aquaphor WaterBoss PRO180
  Cits
  21/12/2017
  Rīga

  Labākāis mīkstinātājs un atdzelžotājs. Aquaphor Pro 180 - ir universāla iekārta, kas ietver sevī mehānisko pašattīrošo filtru, atdzelžotāju un ūdens mīkstinātāju. Pateicoties sistēmas īpašajām tehnoloģijām, Aquaphor Pro 180 pārsniedz parastos ūdens mīkstinātājus par visiem galvenajiem rādītājiem. Visjaudīgāka sistēma (ražotspēja ir līdz 3 m3/st (0, 83 l/s) tas ir atvērtas 5-7 dušas (krāni) vienlaicīgi) Visdrošāka sistēma (garantijas laiks uz ionapmaiņu sveķi ir 10 gadi) Viskompakta sistēma (37, 5 x 47, 6 x 65, 4 cm) (Visekonomiska sistēma (no 1 kg sāls un 60 litri ūdens uz reģenerāciju) Reģenerācijas efektivitāte Sistēmās Aquaphor WaterBoss Pro realizēta pretplūsmas reģenerācija "iespiestā slānī", kas ir neiespējama pie brīvas sveķu maiņas, uzpeldes efekta dēļ. Pateicoties tam, tiek panākta ievērojama - līdz 70% - sāls ekonomija reģenerācijas laikā. Uz vietas ir pieejami arī citi reaģenti, sāls bākas/tvertnes, kolonnas, vadības bloki kolonnām, kontroles vārsti un citas sastāvdaļas. Piedāvājam pašas labākās cenas. Viss plašākā filtru izvēle. Pie mums ir ātrs serviss - no pasūtījuma brīža uzstādīsim un pieslēgsim sistēmu tajā pašā dienā vai nākamajā. Viss ir uz vietas pie mums noliktavā Rīgā. Veicam apkopi, mainām iebērumus/reaģentus, piegādājam.

 • 3
  Virtuves jaucējkrāni filtrētam ūdenim
  Jaucējkrāni
  21/12/2017
  Rīga
  100 €

  Virtuves jaucējkrāni filtrētam ūdenim. Divi vienā: -karstā un aukstā ūdens maisīšana -Filtrētā ūdens pieslēgums - 2 aeratori 360 grozāms aerators un iztece. Keramikas galvas. Trīs elastīgās caurules 3/8 "- 400 mm. Pieejami arī ūdens maisītāji filtrētam ūdenim melnā, baltā un bronzas krāsā, kā arī izgatavoti no nerūsējošā tērauda.

 • 9
  Все виды сантехнических работ.
  Santehnikas darbi
  18/12/2017
  5.00 €

  Опытный сантехник производит все виды сантехнических работ по очень хорошим ценам. Работаю со всеми видами материалов. Работаем по Риге и за ее пределами. Без выходных.