Loading...
1 - 4 of 4
  Šķirošana

 • 3
  бетонные полы
  Betona un dzelzsbetona darbi
  11/01/2018
  Rīga
  7.00 €

  Бетонные работы Выполняем бетонные работы по полам; Эстрич цементно-песчаная стяжка; Самовыравнивающиеся полы; индустриальные полы Ремонт полов, трещин и неровностей; Подготовка основания под заливку полов. Консультация по телефону и с выездом на объект.

 • Betonēšana-stiegrošana
  Betona un dzelzsbetona darbi
  02/01/2018
  13.00 €

  Labvakar! Piedāvājam darbu profesionālai betonētāju brigādei darbam Zviedrijā. Projekts sākas februāra sākumā, izpildes termiņš 1 gads. CV obligāts! Ja interesē šis piedāvājums vai rodas jautājumi, saziņa caur e-pastu: workin.swe@yahoo.com Tel.nr. neaktīvs.

 • 4
  Betona Klona Grīdas(Estrich)
  Betona un dzelzsbetona darbi
  24/12/2017
  7.00 €

  Betona klona grīdu izbūve mājā, dzīvoklī vai pirtī, melnās grīdas betonēšanu, sagatavošanas darbus. Darbs tiek veikts kvalitatīvi, ar garantiju, nodrošinot kārtību. Strādājam visā Latvijas teritorijā ar maziem un lieliem apjomiem, ar saviem vai jūsu materiāliem. Cena ir atkarīga no apjoma un atrašanās vietas.

 • 7
  Estrich Betona grīdas
  Betona un dzelzsbetona darbi
  24/12/2017
  7.00 €

  Profesionāla komanda ar teicamām atsauksmēm un ilggadīgu pieredzi piedāvā Estrich betona klona grīdu izbūvi mājā, dzīvoklī, pirtī, garāžā un citur; piedāvājam melnās grīdas betonēšanu; silto grīdu ierīkošanu; kā arī sagatavošanas darbus. Tiek nodrošināta kvalitāte, garantija un kārtība. Strādājam visā Latvijas teritorijā ar maziem un lieliem apjomiem, ar saviem vai jūsu materiāliem. Cena ir atkarīga no apjoma un atrašanās vietas. Yстановка пола бетона по технологии Estrich; бетонирование черново пола; подготовительная работа. Работу делаем качественно, с гарантией, обеспечивая порядок. Цена зависит от количества и расположения