Loading...
1 - 5 of 5
  Šķirošana

  Visu laiku

 • 2
  Санки
  Sporta un āra
  25/12/2017
  Rīga, Centrs
  9.00 €

  Санки со спинкой, дерево.

 • 15
  Matracis, guļammaiss ragavām SnowCross
  Sporta un āra
  16/12/2017
  Rīga
  11.95 €

  Cenas no 11.95 Ja ziemas sezonai esat sagatavojuši manevrējamas ragavas ziemas pastaigām, tad nevajadzētu aizmirst arī par siltiem aksesuāriem. Izvēlēties siltināto komplektu, kas dāvās Jūsu ragavām jaunu dzīvi un siltumu un komfortu Jūsu mazulim. Visvienkāršākais veids kā nepieļaut Jūsu mazuļa ķermeņa temperatūras samazināšanos – pārklāt ragavas ar segu (kā to darīja vecmāmiņas, kad mūsu mammas un tēvi bija bērni), taču ir daudz ērtāks veids – izmantot speciālu ragavu sēdekli. Daudziem mazuļiem patīk vizināties ar ragavām ilgāku laiku, un šajā laikā viņi sēž nekustīgi, tāpēc sēdināt bērnus uz neapsegtiem sēdekļiem kategoriski nav ieteicams. Jo ragavu sēdeklis atrodas netālu no zemes, kuru klāj sniegs, un mazulis riskē nosalt. Šis sēdeklis noderēs Jūsu mazulim jautras vizināšanas ar ragavām laikā. Matracis ragavām – visai nepieciešams un svarīgs aksesuārs, kurš nodrošina mazuli ar komfortu un aizsardzību no sala un sniega. Augsta, viengabala apmale stiepjas pāri trīs matrača malām – pateicoties tam, ka nav spraugu, bērns droši ir pasargāts no aukstā gaisa iekļūšanas. Sēdekļa un apmales oderējumā izmantots biezs sintepons – sēdēt uz šāda matrača būs mīksti un silti. Matracis stiprinās pie ragavām ar lipenes palīdzību, kas ļauj nepieciešamības gadījumā to bez piepūles noņemt un notīrīt. Īpašības: Komplekts ir piemērots jebkurām ragavām. Konvertam ir noņemamā sega un paaugstināta mugurdaļa papildus komfortam. Konverts ir ļoti silts, mīksts un vēja necaurlaidīgs. Komplekts ir ūdensnecaurlaidīgs, siltināts. Sega ir ar rāvējslēdzēju. Spilgts, nedzēšams prints uz konverta un cimdiem. Sēdekļa izmērs: 50+24 x 24 x 24 cm Muguras augstums: 24 cm Apmetnis kājām: Ir No kā izgatavoti matrači: Lietusmēteļu audums ar oriģinālu, izturīgu printu. Lietusmēteļu audumam piemīt ūdensnecaurlaidīga impregnēšana. Siltinātājs – sintepons. Ārpusē: ūdeni atgrūdošs Oxford (poliesteris) 100% Iekšpusē: sintepons (poliesteris) 100% Kā kopt: Mazgāt ieteicams delikātā režīmā 30 °С vai ar rokām, izmantojot mīkstus mazgāšanas līdzekļus.

 • 10
  Bērnu ragavas SnowCross Nika
  Sporta un āra
  16/12/2017
  Rīga
  49 €

  Ragavas raksturlielumi ✓ Riteņi palīdzēs Jums viegli pārvarēt vietas, kurās nav sniega (ietves un tml.); ✓ Muguriņa, kas padara pārvietošanos ar ragavām par komfortablu, var būt noņemta. Līdz ar mazuļa augšanu var noņemt muguriņu un izmanot ragavas jau ne tikai priekš vizināšanās uz līdzenas virsmas, bet arī, lai vizinātos no kalniņiem; ✓ Platas slieces novērš apgāšanās iespēju, nodrošina labu caurejamību un vienmērīgu slīdēšanu; ✓ Paliktnis kājām nodrošina komfortu Jūsu mazulim; ✓ Izturīga un droša konstrukcija, krāsota ar ekoloģiski tīru polimēra pārklājumu; ✓ Sēdeklis darināts no dižskābārža ar ekoloģiski tīru pārklājumu; ✓ Lai ekonomētu vietu glabāšanai, var viegli salikt muguriņu un noņemt rokturi – stūmēju; ✓ Ragavas paredzētas bērniem no 10 mēnešiem; ✓ Ekspluatācijas temperatūra: līdz - 35 °C ✓ Garantija: 2 gadi; ✓ Drošības josta ragavām: Ir ✓ Striķis ragavām: Ir Ragavas izmēri ✓ Ragavu izmērs: 85.5 х 37 х 42 cm ✓ Sēdekļa izmērs: 46 х 34 cm ✓ Muguriņas augstums: 23 cm ✓ Roktura augstums (no zemes): 95 cm ✓ Ieteicamā slodze: līdz 50 kg ✓ Ragavu svars: 5.7 kg Biežāk uzdodamie jautājumi un atbildes par ragavām SnowCross ✓ Vecums. Ragavas ir paredzētas bērniem, kuri spēj patstāvīgi turēt muguru – no 6 mēnešiem līdz pat 5 gadiem. Kad bērns izaug, no ragavām tiek noņemta muguriņa un rokturis, ragavas turpmāk tiek lietotas kā parastas klasiskas ragavas. ✓ Par ragavu pieejamību. Visas Jums redzamās ragavas atrodas mūsu noliktavā Rīgā. Mēs tās ražojas šeit uz vietas. Ja Jūs mājas lapā redzat, ka modelis nav pieejams, tad iespējams tas vēl ir pieejams mūsu partneru veikalā. ✓ Apskatīties un pataustīt. Visas ragavas var apskatīt un pataustīt mūsu partneru veikalos, viņu adreses Jūs atradīsiet pēc šīs saites. ✓ Par sliecēm. Visas mūsu ragavas ir aprīkotas ar platām sliecēm, kas uzlabo to slīdēšanu pa sniegu un novērš apgāšanās risku. Diemžēl, novērst krāsas dilšanu/skrāpējumu praktiski nav iespējams, jo pat, ja Jūs vizināties tikai pa sniegu, tas var būt apkaisīts ar smiltīm vai sāli, kā arī pati sniega struktūra rada skrāpējumus.“Slieces rūsē”. Mēs iesakām pēc KATRAS pastaigas notīrīt ragavas no netīrumiem ar mīkstu lupatiņu un pēc tam tās NOSUSINĀT. Tas būtiski aizkavē korozijas procesu. ✓ Muguriņa. Ragavas aprīkotas ar augstu muguriņu Jūsu bērna komfortam. Muguriņu var noņemt, lai bērns varētu izbaudīt vizināšanos no kalniņa kopā ar vecāku. Tāpat, noņemtā muguriņa būtiski samazina nepieciešamo vietu ragavu glabāšanai. ✓ Kvalitāte un drošums. Ragavas ir vairākkārtīgi testētas, lai to izturīgākās un drošākās versijas būtu palaistas ražošanā. Ragavas izturēja slodzi vairāk kā 50 kg.

 • 12
  Bērnu ragavas SnowCross
  Sporta un āra
  16/12/2017
  Rīga
  45 €

  Mēs izstrādājām ar inženieru palīdzību patiesi ērtākās, komfortablas un kvalitatīvas bērnu ragavas. Tās ir pārdomātas līdz pat vissīkākajai detaļai. Tika ņemtas vērā visas labākās šīs sfēras tendences, bet, savukārt, vairāk kā 50 gadu pieredze ļāva apvienot klasiku un mūsdienas inovācijas. - Riteņi palīdzēs Jums viegli pārvarēt vietas, kurās nav sniega (ietves un tml. ); - Muguriņa, kas padara pārvietošanos ar ragavām par komfortablu, var būt noņemta. Līdz ar mazuļa augšanu var noņemt muguriņu un izmanot ragavas jau ne tikai priekš vizināšanās uz līdzenas virsmas, bet arī, lai vizinātos no kalniņiem; - Platas slieces novērš apgāšanās iespēju, nodrošina labu caurejamību un vienmērīgu slīdēšanu; - Paliktnis kājām nodrošina komfortu Jūsu mazulim; - Izturīga un droša konstrukcija, krāsota ar ekoloģiski tīru polimēra pārklājumu; - Sēdeklis darināts no dižskābārža ar ekoloģiski tīru pārklājumu; - Lai ekonomētu vietu glabāšanai, var viegli salikt muguriņu un noņemt rokturi stūmēju; - Ragavas paredzētas bērniem no 10 mēnešiem; - Ekspluatācijas temperatūra: līdz - 35 C - Garantija: 2 gadi; Ragavas izmēri - Ragavu izmērs: 85.5 х 37 х 19 cm - Sēdekļa izmērs: 46 х 34 cm - Muguriņas augstums: 23 cm - Roktura augstums (no zemes): 95 cm - Ieteicamā slodze: līdz 50 kg - Ragavu svars: 5.7 kg

 • 9
  Bērnu ragavas SnowCross Mini
  Sporta un āra
  16/12/2017
  Rīga
  19.95 €

  Bērnu ragavas SnowCross Mini Ragavas raksturlielumi ✓ Riteņi palīdzēs Jums viegli pārvarēt vietas, kurās nav sniega (ietves un tml.); ✓ Muguriņa, kas padara pārvietošanos ar ragavām par komfortablu, var būt noņemta. Līdz ar mazuļa augšanu var noņemt muguriņu un izmanot ragavas jau ne tikai priekš vizināšanās uz līdzenas virsmas, bet arī, lai vizinātos no kalniņiem; ✓ Slieces novērš apgāšanās iespēju, nodrošina labu caurejamību un vienmērīgu slīdēšanu; ✓ Izturīga un droša konstrukcija, krāsota ar ekoloģiski tīru polimēra pārklājumu; ✓ Sēdeklis darināts no dižskābārža ar ekoloģiski tīru pārklājumu; ✓ Ragavas paredzētas bērniem no 10 mēnešiem; ✓ Ekspluatācijas temperatūra: līdz - 35 °C; ✓ Garantija: 2 gadi; ✓ Drošības josta ragavām: Nav ✓ Striķis ragavām: Ir Ragavas izmēri ✓ Ragavu izmērs: 81.5 х 37.5 х 39.5 cm ✓ Sēdekļa izmērs: 46 х 29 cm ✓ Muguriņas augstums: 22 cm ✓ Ieteicamā slodze: līdz 25 kg ✓ Ragavu svars: 2.4 kg Biežāk uzdodamie jautājumi un atbildes par ragavām SnowCross ✓ Vecums. Ragavas ir paredzētas bērniem, kuri spēj patstāvīgi turēt muguru – no 6 mēnešiem līdz pat 5 gadiem. Kad bērns izaug, no ragavām tiek noņemta muguriņa un rokturis, ragavas turpmāk tiek lietotas kā parastas klasiskas ragavas. ✓ Par ragavu pieejamību. Visas Jums redzamās ragavas atrodas mūsu noliktavā Rīgā. Mēs tās ražojas šeit uz vietas. Ja Jūs mājas lapā redzat, ka modelis nav pieejams, tad iespējams tas vēl ir pieejams mūsu partneru veikalā. ✓ Apskatīties un pataustīt. Visas ragavas var apskatīt un pataustīt mūsu partneru veikalos, viņu adreses Jūs atradīsiet pēc šīs saites. ✓ Par sliecēm. Visas mūsu ragavas ir aprīkotas ar platām sliecēm, kas uzlabo to slīdēšanu pa sniegu un novērš apgāšanās risku. Diemžēl, novērst krāsas dilšanu/skrāpējumu praktiski nav iespējams, jo pat, ja Jūs vizināties tikai pa sniegu, tas var būt apkaisīts ar smiltīm vai sāli, kā arī pati sniega struktūra rada skrāpējumus.“Slieces rūsē”. Mēs iesakām pēc KATRAS pastaigas notīrīt ragavas no netīrumiem ar mīkstu lupatiņu un pēc tam tās NOSUSINĀT. Tas būtiski aizkavē korozijas procesu. ✓ Muguriņa. Ragavas aprīkotas ar augstu muguriņu Jūsu bērna komfortam. Muguriņu var noņemt, lai bērns varētu izbaudīt vizināšanos no kalniņa kopā ar vecāku. Tāpat, noņemtā muguriņa būtiski samazina nepieciešamo vietu ragavu glabāšanai. ✓ Kvalitāte un drošums. Ragavas ir vairākkārtīgi testētas, lai to izturīgākās un drošākās versijas būtu palaistas ražošanā. Ragavas izturēja slodzi vairāk kā 50 kg.