Loading...
1 - 6 of 6
  Šķirošana

  Visu laiku

 • 9
  Attīstošās koka rotaļlietas Lucy&Leo
  Attīstošās rotaļlietas
  03/01/2018
  Rīga
  4.95 €

  Attīstošās koka rotaļlietas Lucy&Leo no € 4.95 ✓ Piegāde 0-3 d.d. ✓ Apmaksa piegādes brīdī ✓ Bezmaksas piegāde visā Latvijā* ✓ Viss ir mūsu noliktavā, Rīgā *Pirkumiem virs € 45.00 Rotaļlieta attīsta kustības iemaņas, koordināciju, stimulē bērnu veikt pirmās aktīvās kustības, paātrina vispārējās motorikas attīstību. Īpatnības: rotaļlietas spilgtais noformējums trenē mazuļa krāsu uztveri un piesaista viņa uzmanību; rotējošie riteņi viegli slīd pa gludo virsmu. Rotaļlietas ir vienkārši neaizvietojamas rotaļlietas mazuļiem. Tās attīsta kustību koordināciju, liek mazulim rīkoties. Piemērota mazuļiem 0+. Visas daļas ir no dižskābārža – dārgas koksnes ar skaistu tekstūru. Ritentiņi noklāti ar ūdens bāzes krāsu. Rotaļlieta ir neizjaucama. Ritentiņi nostiprināti ar kokskrūvēm, ar kurām bērns nevarēs savainoties. Korpusa centrā ir atvere, pateicoties kurai bērnam ir ērti turēt un vilkt mašīnu ar vienu roku. ✓ Rotaļlietas Lucy&Leo atbilst augstākiem kvalitātes standartiem – mēs izmantojam kvalitatīvu Jaunzēlandes dižskābārža koka un hipoalerģisku mīksto polimēru, kuram ir Eiropas un Amerikas sertifikāti. ✓ Bērnu rotaļlietās mums galvenais – palīdzēt bērniem attīstīt iztēli, atmiņu, sīko motoriku un spēju pastāvīgi apgūt ko jaunu. Ar mūsu rotaļlietām bērnu sagaida jautrības jūra un aizraujošu spēļu stundas, kas aizvadītas lietderīgi.

 • 1
  Кубики деревянные
  Attīstošās rotaļlietas
  24/12/2017
  Rīga
  15.00 €

  Продаю комплект деревянных кубиков. 40 штук в упаковке. Изготовлены из натурального бука. Покрыты антиаллергенным лаком.

 • 1
  Конструктор clics
  Attīstošās rotaļlietas
  20/12/2017
  рига
  50 €

  Продаю комплект конструктора click состоящий из 875 деталей, достаточное количество для постройки больших сооружений. Очень крепкий и надёжный. Состояние как новый.

 • 3
  trīsritenitis
  Attīstošās rotaļlietas
  19/12/2017
  60 €

  Pārdodu,košu trīsriteniti, ar somu...regulejamu jumtiņu un drošības barjeru un siksnam paredzets no 10 men - 3 gadi. sūtu

 • 3
  Muzikalais centriņš
  Attīstošās rotaļlietas
  19/12/2017
  10.00 €

  Muzikalais atistošais centriņš, Vinijs Pūks un draugi sūtu

 • 2
  Stumjamie ratiņi
  Attīstošās rotaļlietas
  18/12/2017
  Rīga, Teika
  15.00 €

  Pārdodu stmjamos ratiņus darba kārtībā. Trūkst ieliekamās figūras.