Loading...

Bērnu ratiņi 2-vienā

 • 85 €

  Apraksts

  Pārdodu labos TEC-3 Abc Design firmas 3-riteņu pastaigu ratiņus 2-vienā.
  Ratiņiem viss strādā, ļoti labi ratiņi kas viegli ripos, kā arī viss ērti jaucas, noņemas, nospiežot pogu noņemas riteņi. Lielie riteņi, kas izbrauks visus neceļus un nebūs katru nedēļu jāpumpē. Priekšā ritenis griežas ap savu asi, var pat uzvietas apgriesties un arī var nobloķēt. Bremzes strādā labi. Rokturis pagarinās pēc stūmēja auguma. Sēžamdaļu var likt abos virzienos.Komplektā kāju pārsegs kūlbai un sēžamdaļai,arī lietusplēve. Cena 85 EUR. Jā interesē rakstiet, visu sarunāsim, atsūtīšu bildes arī citiem ratiem. Varbūt par samaksu varu arī piegādāt, skatoties kur atrodaties. Ratiņi ir Ķengaragā pie Dienvidu tilta Maximas Maskavas 279/1.
  franeks3@inbox.lv 23001443

  • 12/01/2018
  • 12/01/2018
   • Ķengarags Dienvidu Tilts, Rīga, Latvija
  • Skatījumi: 12

  Līdzīgi sludinājumi

  • 13
   Bērnu ratiņi 2-vienā
   Ratiņi 2-vienā
   04/01/2018
   Rīga, Ķengarags Dienvidu Tilts
   99 €

   Pārdodu labus Bebecar firmas ratiņus 2-vienā. Ratiņiem viss strādā, ļoti labi ratiņi kas viegli ripos pa ziemas sniegiem un lauku neceļiem, kā arī viss ērti jaucas, noņemas, nospiežot pogu noņemas riteņi. Niķelēts rāmis, spīd un laistās kā jauni. Neļurkājas, stabīli un kalpos vēl ļoti ilgi. Sēžamdaļa šiem ratiem ir plata un nolaižas guļus stāvoklī, lai ērti var gulēt. Šiem ratiem labais ir tas ka var šūpināt bēnu, kamēr iemieg. Kūlbai var pacelt muguriņu un ir pārnēsāšanas rokturīši. Ļoti viegla gaita. Lielie riteņi, kas izbrauks visus neceļus. Labas bremzes. Apakšā liels iepirkumu grozs. Cena 99 EUR. Ir siltais ziemas guļammaiss tikai 15 EUR. Jā interesē rakstiet, visu sarunāsim, atsūtīšu bildes arī citiem ratiem. Ir ratiņi tikai ar sēžamdaļu un ratiņi 3-vienā. Varbūt par samaksu varu arī piegādāt, skatoties kur atrodaties. Ratiņi ir Ķengaragā pie Dienvidu tilta Maximas Maskavas 267. franeks3@inbox.lv 23001443

  • 2
   Bugaboo Cameleon
   Ratiņi 2-vienā
   26/12/2017
   Rīga
   250 €

   Коляска первого поколения. В комплекте сидячая часть коляски, дождевик, летний капюшон, подстаканник, сумка, спальный мешок, принадлежности для ухода за коляской, адаптеры maxi cosi. Bugaboo Cameleon pirmas paaudzes rati. Vieni no vieglakajiem ratiem. Pilns apraksts ir pieejams interneta. Komplekta: ratu sporta dala, lietuspleve, vasaras parsegs ar UV filtru, lietussargs, glazes turetajs, ratu soma, ziemas gulammaiss, ratu apkopes piederumi, maxi cosi adapteri.

  • 1
   Коляска
   Ratiņi 2-vienā
   24/12/2017
   Rīga
   255 €

   Продаю детскую коляску Jumper Light , производства TAKO , Польша. Удобная в управлении и практичная в эксплуатации. Новая,в упаковке. По Риге и Юрмале возможна доставка.