Loading...
1 - 8 of 8
  Šķirošana

  Visu laiku

 • 15
  Bērnu ratiņi 2-vienā
  Ratiņi 2-vienā
  14/01/2018
  Rīga, Ķengarags Dienvidu Tilts
  145 €

  Pārdodu labus Herqules firmas ratiņus 2-vienā. Ratiņiem viss strādā, ļoti labi ratiņi, viegli ripo, ar super platiem riteņiem, ar gūltņiem, kas domāti braukt pa ziemas sniegiem un lauku neceļiem, purviem un Jūrmalas smilktīm kā arī viss ērti jaucas, noņemas, nospiežot pogu noņemas riteņi. Priekšā dubūltriteņi griežas ap savu asi, var pat uzvietas apgriesties un var nobloķēt. Ratiņi skaistā krāsā kas derēs gan puikam gan meitanei, kā jauni. Neļurkājas, stabīli un kalpos vēl ļoti ilgi. Sēžamdaļa šiem ratiem ir plata un nolaižas guļus stāvoklī, lai ērti var gulēt. Daudz dažādu kabatiņu. Kūlbai var ir pārnēsāšanas rokturīši. Ļoti viegla gaita. Lielie riteņi, kas izbrauks visus neceļus. Labas bremzes. Apakšā liels iepirkumu grozs. Zvaniet uz otru telefona numuru. Cena 145 EUR. Jā vajag ir siltais ziemas guļammaiss, kāju pārsegs tikai 15 EUR. Jā interesē rakstiet, visu sarunāsim, atsūtīšu bildes arī citiem ratiem. Ir ratiņi tikai ar sēžamdaļu un ratiņi Jane 3-vienā. Varbūt par samaksu varu arī piegādāt, skatoties kur atrodaties. Ratiņi ir Ķengaragā pie Dienvidu tilta Maximas Maskavas 279/1.

 • 15
  Bērnu ratiņi 2-vienā
  Ratiņi 2-vienā
  12/01/2018
  Rīga, Ķengarags Dienvidu Tilts
  85 €

  Pārdodu labos TEC-3 Abc Design firmas 3-riteņu pastaigu ratiņus 2-vienā. Ratiņiem viss strādā, ļoti labi ratiņi kas viegli ripos, kā arī viss ērti jaucas, noņemas, nospiežot pogu noņemas riteņi. Lielie riteņi, kas izbrauks visus neceļus un nebūs katru nedēļu jāpumpē. Priekšā ritenis griežas ap savu asi, var pat uzvietas apgriesties un arī var nobloķēt. Bremzes strādā labi. Rokturis pagarinās pēc stūmēja auguma. Sēžamdaļu var likt abos virzienos.Komplektā kāju pārsegs kūlbai un sēžamdaļai,arī lietusplēve. Cena 85 EUR. Jā interesē rakstiet, visu sarunāsim, atsūtīšu bildes arī citiem ratiem. Varbūt par samaksu varu arī piegādāt, skatoties kur atrodaties. Ratiņi ir Ķengaragā pie Dienvidu tilta Maximas Maskavas 279/1. franeks3@inbox.lv 23001443

 • 13
  Bērnu ratiņi 2-vienā
  Ratiņi 2-vienā
  04/01/2018
  Rīga, Ķengarags Dienvidu Tilts
  99 €

  Pārdodu labus Bebecar firmas ratiņus 2-vienā. Ratiņiem viss strādā, ļoti labi ratiņi kas viegli ripos pa ziemas sniegiem un lauku neceļiem, kā arī viss ērti jaucas, noņemas, nospiežot pogu noņemas riteņi. Niķelēts rāmis, spīd un laistās kā jauni. Neļurkājas, stabīli un kalpos vēl ļoti ilgi. Sēžamdaļa šiem ratiem ir plata un nolaižas guļus stāvoklī, lai ērti var gulēt. Šiem ratiem labais ir tas ka var šūpināt bēnu, kamēr iemieg. Kūlbai var pacelt muguriņu un ir pārnēsāšanas rokturīši. Ļoti viegla gaita. Lielie riteņi, kas izbrauks visus neceļus. Labas bremzes. Apakšā liels iepirkumu grozs. Cena 99 EUR. Ir siltais ziemas guļammaiss tikai 15 EUR. Jā interesē rakstiet, visu sarunāsim, atsūtīšu bildes arī citiem ratiem. Ir ratiņi tikai ar sēžamdaļu un ratiņi 3-vienā. Varbūt par samaksu varu arī piegādāt, skatoties kur atrodaties. Ratiņi ir Ķengaragā pie Dienvidu tilta Maximas Maskavas 267. franeks3@inbox.lv 23001443

 • 2
  Bugaboo Cameleon
  Ratiņi 2-vienā
  26/12/2017
  Rīga
  250 €

  Коляска первого поколения. В комплекте сидячая часть коляски, дождевик, летний капюшон, подстаканник, сумка, спальный мешок, принадлежности для ухода за коляской, адаптеры maxi cosi. Bugaboo Cameleon pirmas paaudzes rati. Vieni no vieglakajiem ratiem. Pilns apraksts ir pieejams interneta. Komplekta: ratu sporta dala, lietuspleve, vasaras parsegs ar UV filtru, lietussargs, glazes turetajs, ratu soma, ziemas gulammaiss, ratu apkopes piederumi, maxi cosi adapteri.

 • 1
  Коляска
  Ratiņi 2-vienā
  24/12/2017
  Rīga
  255 €

  Продаю детскую коляску Jumper Light , производства TAKO , Польша. Удобная в управлении и практичная в эксплуатации. Новая,в упаковке. По Риге и Юрмале возможна доставка.

 • 1
  Riko Balerina
  Ratiņi 2-vienā
  19/12/2017
  Rīga, Imanta
  60 €

  Продаём коляску Riko Balerina. Идеально подходит для зимних прогулок и прогулок по песку. Большая, удобная люлька, надувные колёса. Из дефектов: немного выцвел цвет крыши.

 • 14
  Bērnu ratiņi 2-vienā
  Ratiņi 2-vienā
  19/12/2017
  Rīga, Ķengarags Dienvidu Tilts
  65 €

  Pārdodu skaistus Mutsy Urban Rider ratiņus 2-vienā. Skaisti ratiņi kas derēs gan puikam, gan meitenei, dzīvē izskatās labāk kā bildēs. Ratiņi kas viegli ripos, kā arī viss ērti jaucas, noņemas, nospiežot pogu noņemas riteņi. Sēžamdaļa šiem ratiem ir plata un nolaižas guļus stāvoklī, lai ērti var gulēt. Lielie pumpējamie riteņi, kas izbrauks visus neceļus. Pa vidu grozās, varēs viegli izgriest līkumus un protams var nofiksēt. Apakšā liels iepirkumu grozs un komplektā soma mantām un kāju pārsegi kūlbai un sēžamdaļai un moskītu tīklis. Rati labā stāvoklī, tīri, nav saplēsti un sasmērēti. Cena 65 EUR. Ir siltais ziemas guļammaiss, kāju pārsegs tikai 15 EUR. Ir arī citi ratiņi. Jā interesē rakstiet, visu sarunāsim, atsūtīšu bildes arī citiem ratiem. Varbūt par samaksu varu arī piegādāt, skatoties kur atrodaties. Ratiņi ir Ķengaragā pie Dienvidu tilta Maximas Maskavas 267.Tel.num.23001443

 • 2
  Roan Emma 2in1
  Ratiņi 2-vienā
  05/12/2017
  Rīga, Ziepniekkalns
  140 €

  Steidzami pārdod saudzīgi lietotus ratus. Ir kulba un sporta daļa, abām ir kāju pārsegi. Lietus plēve kulbai, moskittīkls, ratu soma. Ļoti ietilpīgs iepirkumu grozs, dzelzs. Abas daļas liekas abos virzienos. Rati ir visurgajēji. Ir vēl garantija līdz 01.2018.