Loading...
1 - 20 of 20
  Šķirošana

 • 10
  Bērnu ratiņi 2-vienā
  Ratiņi 2-vienā
  18/01/2018
  Rīga, Ķengarags Dienvidu Tilts
  75 €

  Pārdodu Maxi-Cosi trīsriteņu ratiņus 2-vienā ļoti labā stāvoklī.Plata sēžamdaļa, kas nolaižas pusguļus stāvoklī. Ar drošības jostām. Ratiņi ar lieliem, platiem pumpējamiem riteņiem kas izbrauks visus neceļus, kā reiz ziemas sniegiem, Jurmalas smiktīm un lauku neceļiem. Priekšā ritenis grižas ap savu asi, var pat uzvietas apgriesties, kā arī var nobloķēt. Bremzes ar roku un stāvbremzes ar kāju. Ir arī nopērkams siltais aitādas ziemas kāju pārsegs, guļammais tikai 15 EUR. Viegla gaita un apakšā liels iepirkumu grozs.Komplektā moskītu tīklis un lietusplēve. Cena 75.00 EUR. Rakstiet visu sarunasim, atsūtīšu bildes arī citiem ratiņiem. Par samaksu varu arī piegādāt. Ratiņi atrodas Ķengaragā pie Dienvidu tilta Maximas Maskavas 279/1.

 • 8
  Ratiņu rāmis
  Rezerves daļas un aksesuāri
  18/01/2018
  Rīga, Ķengarags Dienvidu Tilts
  50 €

  Pardodu ratu rāmi labā stāvoklī.Der Navinton,Galeon,Caravel,Corvet utt.Cena 50 EUR.

 • 15
  Bērnu ratiņi 2-vienā
  Ratiņi 2-vienā
  16/01/2018
  Rīga, Ķengarags Dienvidu Tilts
  99 €

  Pārdodu lēti labos Roan Marita firmas ratiņus 2-vienā. Loti skaisti ratiņi,šajos ratos bērnu var šūpināt kamēr aizmieg un arī braucot patīkami šūpojās. Ratiņiem viss strādā, ļoti labi ratiņi kas viegli ripos, kā arī viss ērti jaucas, noņemas, nospiežot pogu noņemas riteņi. Sēžamdaļa šiem ratiem ir plata un nolaižas guļus stāvoklī, lai ērti var gulēt. Lielie pumpējamie riteņi, kas izbrauks visus neceļus. Apakšā liels iepirkumu grozs un komplektā soma mantām un kāju pārsegi kūlbai un sēžamdaļai der viens un tas pats vēl ir lietusplēve un moskītu tīklis. Rati labā stāvoklī, nav saplēsti un sasmērēti, kā arī nav izbalējuši. Cena 99 EUR.Siltais ziemas guļammaiss,kāju pārsegs tikai 15 EUR. Ir arī citi ratiņi. Jā interesē rakstiet, visu sarunāsim, atsūtīšu bildes arī citiem ratiem. Varbūt par samaksu varu arī piegādāt, skatoties kur atrodaties. Ratiņi ir Ķengaragā pie Dienvidu tilta Maximas Maskavas 267.

 • 15
  Bērnu ratiņi 2-vienā
  Ratiņi 2-vienā
  14/01/2018
  Rīga, Ķengarags Dienvidu Tilts
  145 €

  Pārdodu labus Herqules firmas ratiņus 2-vienā. Ratiņiem viss strādā, ļoti labi ratiņi, viegli ripo, ar super platiem riteņiem, ar gūltņiem, kas domāti braukt pa ziemas sniegiem un lauku neceļiem, purviem un Jūrmalas smilktīm kā arī viss ērti jaucas, noņemas, nospiežot pogu noņemas riteņi. Priekšā dubūltriteņi griežas ap savu asi, var pat uzvietas apgriesties un var nobloķēt. Ratiņi skaistā krāsā kas derēs gan puikam gan meitanei, kā jauni. Neļurkājas, stabīli un kalpos vēl ļoti ilgi. Sēžamdaļa šiem ratiem ir plata un nolaižas guļus stāvoklī, lai ērti var gulēt. Daudz dažādu kabatiņu. Kūlbai var ir pārnēsāšanas rokturīši. Ļoti viegla gaita. Lielie riteņi, kas izbrauks visus neceļus. Labas bremzes. Apakšā liels iepirkumu grozs. Zvaniet uz otru telefona numuru. Cena 145 EUR. Jā vajag ir siltais ziemas guļammaiss, kāju pārsegs tikai 15 EUR. Jā interesē rakstiet, visu sarunāsim, atsūtīšu bildes arī citiem ratiem. Ir ratiņi tikai ar sēžamdaļu un ratiņi Jane 3-vienā. Varbūt par samaksu varu arī piegādāt, skatoties kur atrodaties. Ratiņi ir Ķengaragā pie Dienvidu tilta Maximas Maskavas 279/1.

 • 15
  Bērnu ratiņi 2-vienā
  Ratiņi 2-vienā
  12/01/2018
  Rīga, Ķengarags Dienvidu Tilts
  75 €

  Pārdodu labos TEC-3 Abc Design firmas 3-riteņu pastaigu ratiņus 2-vienā. Ratiņiem viss strādā, ļoti labi ratiņi kas viegli ripos, kā arī viss ērti jaucas, noņemas, nospiežot pogu noņemas riteņi. Lielie riteņi, kas izbrauks visus neceļus un nebūs katru nedēļu jāpumpē. Priekšā ritenis griežas ap savu asi, var pat uzvietas apgriesties un arī var nobloķēt. Bremzes strādā labi. Rokturis pagarinās pēc stūmēja auguma. Sēžamdaļu var likt abos virzienos.Komplektā kāju pārsegs kūlbai un sēžamdaļai,arī lietusplēve. Cena 75 EUR. Jā interesē rakstiet, visu sarunāsim, atsūtīšu bildes arī citiem ratiem. Varbūt par samaksu varu arī piegādāt, skatoties kur atrodaties. Ratiņi ir Ķengaragā pie Dienvidu tilta Maximas Maskavas 279/1. franeks3@inbox.lv 23001443

 • 5
  Bebecar Classic Stylo
  Ratiņi 3-vienā
  08/01/2018
  Rīga
  230 €

  Продаю б/у коляску Bebecar. Коляска в полной исправности, но так как б/у, конечно уже имеет некоторые визуальные дефекты. Коляска имеет очень хорошую амортизацию и большие монолитные колёса (ненужно заморачиваться на надувание сдувшихся колёс), что делает её проходимость поистине повышеной. Катались практически без проблем по глубокому песку и снегу! Так же ширина шасси составляет 57 см, так что в лифт влезает без проблем. Коляска достаточно высокая, так что сильно нагибаться, чтобы! уложить ребёнка, не приходится. Ширина люльки - 38 см, а её длина - 76 см. Так же в люльке есть спинка, которую можно поднимать и регулировать по высоте (4 позиции). Ещё люльку можно использовать как качалку и крепить в автомобиле (креплений в комплекте нет). Все части коляски можно устанавливать на шасси как лицом к маме, так и в противоположную сторону. В комплект входит: - шасси - люлька с накидкой - спортивная часть с накидкой - автокресло с капюшоном и 2-мя вкладышами - дождевик - сумка

 • 4
  Tako Jumper duo 2in1
  Ratiņi dvīņiem, trīņiem
  07/01/2018
  Rīga
  200 €

  Удобная коляска, в хорошем состоянии. Эксплуатировалась примерно год (старший подрос и необходимость в двойной коляске отпала). Мягкая, с хорошей проходимость. Отлично подходит не только для прогулок в городе, но и для леса, пляжа в любое время года. Люльки-седения легко крепятся. Возможность установить и люльку и седение одновременно, позволяет использовать коляску как для близнецов так и для погодок. Благодаря паралельному размещению люлек, оба малыша хорошо видны и доступны для родителей. В комплекте: 2 люльки. 2 прогулки. Рама. Колеса. 2 сумки на ручку. 2 дождевика. 2 чехла на ножки. Корзина для продуктов. Иманта.

 • 6
  Iespējams pilnīgākais un labākais piedāvājums lietotu ratu tirgū.
  Ratiņi 3-vienā
  06/01/2018
  200 €

  Iespējams pilnīgākais un labākais piedāvājums lietotu ratu tirgū. Kvalitatīvi Vācijas ražotāja rati. Komplektā ietilpst pilnīgi viss, lai nesāpētu galva par jaundzimušā trasportēšanu tuvu un tālu: - Liela kulba ar kabatām (7kg); - Sporta ratu korpuss; - Auto sēdekītis (modelis Risus) līdz 1 gada vecumam (0 kategorija, 3,25kg); - Adapteri kulbai un autoi sedeklītim; - Oriģinālā ABC Design ISOFIX bāze; - 4 riteņu (visi noņemami, nepumpējami) alumīnija rāmis ar lielu iepirkuma grozu (9, 2kg); - Lietus plēves.

 • 11
  Pārdod klasiskos peg perego ratus
  Pastaigu rati
  02/01/2018
  Ogre
  100 €

  Iespējams aizvest līdz Rīgai,ir dažādi varianti sīkāk pa tālruni.

 • 2
  Bugaboo Cameleon
  Ratiņi 2-vienā
  26/12/2017
  Rīga
  250 €

  Коляска первого поколения. В комплекте сидячая часть коляски, дождевик, летний капюшон, подстаканник, сумка, спальный мешок, принадлежности для ухода за коляской, адаптеры maxi cosi. Bugaboo Cameleon pirmas paaudzes rati. Vieni no vieglakajiem ratiem. Pilns apraksts ir pieejams interneta. Komplekta: ratu sporta dala, lietuspleve, vasaras parsegs ar UV filtru, lietussargs, glazes turetajs, ratu soma, ziemas gulammaiss, ratu apkopes piederumi, maxi cosi adapteri.

 • 8
  Pastaigu ratiņi
  Pastaigu rati
  25/12/2017
  Rīga, Ķengarags Dienvidu Tilts
  55 €

  Pārdodu skaistus trīsriteņu Tevtonia pastaigu ratiņus ļoti labā stāvoklī. Ratiņi ar lieliem, platiem pumpējamiem riteņiem kas izbrauks visus neceļus, kā reiz ziemas sniegiem, Jurmalas smiktīm un lauku neceļiem. Sēžamdaļu var likt abos virzienos. Ir arī nopērkams siltais ziemas kāju pārsegs, guļammais tikai 15 EUR. Viegla gaita un apakšā ļoti liels iepirkumu grozs, orģinālā lietusplēve utt. Cena 55.00 EUR. Rakstiet visu sarunasim, atsūtīšu bildes arī citiem ratiņiem. Par samaksu varu arī piegādāt. Ratiņi atrodas Ķengaragā pie Dienvidu tilta Maximas Maskavas 267.Tel.num.23001443

 • 1
  Коляска
  Ratiņi 2-vienā
  24/12/2017
  Rīga
  255 €

  Продаю детскую коляску Jumper Light , производства TAKO , Польша. Удобная в управлении и практичная в эксплуатации. Новая,в упаковке. По Риге и Юрмале возможна доставка.

 • 10
  Pastaigu ratiņi
  Pastaigu rati
  22/12/2017
  Rīga, Ķengarags Dienvidu Tilts
  45 €

  Pārdodu skaistus Silver Cross pastaigu ratiņus labā stāvoklī. Ratiņi ar lieliem riteņiem kas izbrauks visus neceļus, kā reiz ziemas sniegiem. Priekšā riteņi griežās ap savu asi, var pat uzvietas apgriezties un var nobloķēt. Ir arī nopērkams siltais ziemas kāju pārsegs, guļammais tikai 15 EUR. Viegla gaita, aizņems maz vietas mašīnā un apakšā ļoti liels iepirkumu grozs utt. Cena 45.00 EUR. Rakstiet visu sarunasim, atsūtīšu bildes arī citiem ratiņiem. Par samaksu varu arī piegādāt. Ratiņi atrodas Ķengaragā pie Dienvidu tilta Maximas Maskavas 267.Tel.num.23001443

 • 1
  Riko Balerina
  Ratiņi 2-vienā
  19/12/2017
  Rīga, Imanta
  60 €

  Продаём коляску Riko Balerina. Идеально подходит для зимних прогулок и прогулок по песку. Большая, удобная люлька, надувные колёса. Из дефектов: немного выцвел цвет крыши.

 • 14
  Bērnu ratiņi 2-vienā
  Ratiņi 2-vienā
  19/12/2017
  Rīga, Ķengarags Dienvidu Tilts
  65 €

  Pārdodu skaistus Mutsy Urban Rider ratiņus 2-vienā. Skaisti ratiņi kas derēs gan puikam, gan meitenei, dzīvē izskatās labāk kā bildēs. Ratiņi kas viegli ripos, kā arī viss ērti jaucas, noņemas, nospiežot pogu noņemas riteņi. Sēžamdaļa šiem ratiem ir plata un nolaižas guļus stāvoklī, lai ērti var gulēt. Lielie pumpējamie riteņi, kas izbrauks visus neceļus. Pa vidu grozās, varēs viegli izgriest līkumus un protams var nofiksēt. Apakšā liels iepirkumu grozs un komplektā soma mantām un kāju pārsegi kūlbai un sēžamdaļai un moskītu tīklis. Rati labā stāvoklī, tīri, nav saplēsti un sasmērēti. Cena 65 EUR. Ir siltais ziemas guļammaiss, kāju pārsegs tikai 15 EUR. Ir arī citi ratiņi. Jā interesē rakstiet, visu sarunāsim, atsūtīšu bildes arī citiem ratiem. Varbūt par samaksu varu arī piegādāt, skatoties kur atrodaties. Ratiņi ir Ķengaragā pie Dienvidu tilta Maximas Maskavas 267.Tel.num.23001443

 • 4
  Pārdodam Silver cross sleepover
  Ratiņi-transformeri
  18/12/2017
  Jelgavas
  160 €

  Pārdodam Silver cross sleepover ratiņus, ražoti Anglijā, 3 vienā - transformeris. Auto sedeklītim nāk līdz zīdaiņu ieliktnis. Tumši pelēkā krāsā, viegli kopjami. Līdz nāk: ratu soma moskītu tīkls lietus plēve siltais ratu maiss Saulessargs ar visu stiprinājumu

 • 1
  Продам коляску
  Ratiņi 3-vienā
  18/12/2017
  Ventspils
  250 €

  Cam Cortina Evolution X3 Tris. Отличная коляска, снабженная прогулочным блоком, большой люлькой для новорожденных и автокреслом группы 0+. Коляска в хорошем состоянии кск в визуальном так и техническом. В комплект входит сумка, чехол для ног и муфта для рук..

 • 5
  Saliekamie ratiņi
  Pastaigu rati
  18/12/2017
  Jēkabpils
  35 €

  Mazlietoti saliekamie ratiņi Premaman, ļoti kvalitatīvi. Jēkabpils-Rīga.

 • 14
  Mufta, cimdi ratiem un ragavām
  Rezerves daļas un aksesuāri
  16/12/2017
  Rīga
  9.95 €

  Muftas – ērti cimdi uz ratu/ragavu roktura, kas ļaus Jums pastaigāties ilgāk, saglabājot rokas siltumā un priecējot sevi, mazuli un garāmgājējus. Muftas – Jūsu modes aksesuārs, kas ļauj būt neatkārtojamai un justies komfortabli jebkuros laikapstākļos. Muftas der absolūti jebkuru ratu veidam – ar vienlaidu rokturi, dvīņiem, ar diviem rokturiem, stokke ar apaļu rokturi, kā arī ragavām ar cietu rokturi, riteņiem, slēpju nūjām un bērnu sniega ragavām. Katra mufta aprīkota ar gumiju, kura blīvi aptver ratu vai ragavu rokturi, palīdzot izvairīties no aukstā gaisa iepūšanas. No kā izgatavotas muftas: Brezentveidīgs materiāls ar noturīgu printu, kas izveidots speciāli muftām. Brezentveidīgs materiāls ir mitrumizturīgs. Siltinātājs - sintepons, mākslīgs kažoks. Cik grādus iztur bez cimdiem: Saskaņā ar Ziemeļu reģionu lietotāju atsauksmēm, līdz -10 °С var mierīgi pastaigāties bez cimdiem, tālāk – atkarībā no individuālās siltuma apmaiņas. Kā kopt: Tiek rekomendēta delikāta mazgāšana 30 °С vai roku mazgāšana, izmantojot mīkstus mazgāšanas līdzekļus.

 • 2
  Roan Emma 2in1
  Ratiņi 2-vienā
  05/12/2017
  Rīga, Ziepniekkalns
  140 €

  Steidzami pārdod saudzīgi lietotus ratus. Ir kulba un sporta daļa, abām ir kāju pārsegi. Lietus plēve kulbai, moskittīkls, ratu soma. Ļoti ietilpīgs iepirkumu grozs, dzelzs. Abas daļas liekas abos virzienos. Rati ir visurgajēji. Ir vēl garantija līdz 01.2018.