Zoodārza kafejnīca aicina pozitīvus un atbildīgus pārdvējus!

Zoodārza kafejnīca aicina pozitīvus un atbildīgus pārdvējus-bufetniekus pievienoties savā draudzīgā kolektīvā.
Piedāvājam:
-stabilo atalgojumu
-maiņu grafiku
-apmācības
-draudzīgo atmosfēru

Pārdevēja pienākumi:
- Street Food gatavošana (frī, burger, fish&chips)
- Apkalpot kafejnīcas viesus ar pozitīvu noskaņu,
- Nodrošināt produkcijas tirdzniecību (piedāvāt kafejnīcas assortimentu),
- Veikt preču pasūtīšanu, pieņemšanu, preču izkārtošanu tirdzniecības vietā,
Kārtības un tīrības uzturēšana

Prasības:
- Labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas būs liels pluss!;
- Prasme kontaktēties ar cilvēkiem,
- Precizitāte un augsta atbildības sajūta,
- Spēja strādāt stresa apstākļos,
- Vēlme strādāt draudzīgā kolektīvā un apgūt jaunas iemaņas,
- Godprātīga attieksme pret darbu.

Aicinām sūtīt CV vai info par sevi uz zemāk redzamo e-pasta adresi. Informējam, ka Jūsu sniegtā informācija tiks apstrādāta piedāvātās pārdevēja vakances pretendentu atlases un kandidāta izvēles nolūkā. Pēc mērķa sasniegšanas, šī jūsu sniegtā informācijas apstrāde tiks izbeigta

    • Obligāta
    • Nav svarīga
    • Tiek vērtēta
    • Latviešu
    • Krievu
    • Angļu
    • Vācu
    • Cits
  • 27/06/2022
  • 28/04/2022
  • Skatījumi : 279
  • Mežaparks, Rīga, Latvija