Vajadzīgi sastatņu montieri

Ja esi pieredzējis sastatņu montieris vai vēlies apgūt sastatņu montētāja amatu, tad pievienojies veiksmīgākajai montieru komandai Latvijā.
ScafoTeam ir strauji augošs uzņēmums ar ilggadēju pieredzi un nevainojamu reputāciju būvniecības sastatņu montāžā un demontāžā.

Darba pienākumi: Būvniecības sastatņu montāža un demontāža, sastatņu komplektēšana

Piedāvājam:
-apmācības darbu uzsākot
- samaksa no 5 eiro stundā pēc nodokļu nomaksas (atkarīgs no pieredzes un snieguma)
-dinamisku ikdienas darbu
-atsaucīgu kolektīvu un izaugsmes iespējas

Prasības kandidātiem:
- spēja strādāt augstumā
- fiziska izturība gan aukstā laikā, gan vasaras karstumā
- augsta atbildības sajūta
- autovadītāja apliecība un iepriekšēja pieredze tiks uzskatīta par priekšrocību

Darbs uz pilnu slodzi. Objekti ir Rīgā un visā Latvijas teritorijā.

Vēlies strādāt ar nozares labākajiem?
Zvani:- Agnis
28667000 - Kaspars

    • Obligāta
    • Nav svarīga
    • Tiek vērtēta
    • Latviešu
    • Krievu
    • Angļu
    • Vācu
    • Cits
  • 10/02/2022
  • Skatījumi : 306
  • Rīga, Latvija