Fasādes panelis Hokla S-Lock - Kastanis (U-076) U-Plast

10.30 €

Fasādes panelis Hokla S-Lock - Kastanis (U-076) U-Plast

Preci ir iespējams apskatīt, pasūtīt un iegādāties:
Vietalvas ielā 1, Rīgā.

Cena norādīta par 1 loksni

Cena par 1m² - 25,12€

Specifikācijas:
Garums: 2000 mm
Izmantojamais augstums: 206 mm
Vienas loksnes izmantojamā platība: 0,41 m²
Iepakojumā: 16 gab.
Iepakojuma svars: 16 kg

Kolekcija Hokla S-Lock ir 2023. gada jaunums Hokla S-Lock jaunās paaudzes fasādes paneļu sērijā. Katrs dēlis detalizēti atkārto īstu lubiņu izskatu, kas sasmalcināts par dabīgā koka šķiedrām. Apvienojumā ar dažādām katra fasādes paneļa formām un faktūrām, jaunās kolekcijas piedāvātā četru dabisko krāsu variantu palete ļauj jebkurai privātmājas fasādei nemanāmi iekļauties tās apkārtējā ainavā. Jūs varat izvēlēties starp kadiķa vai kastaņu krāsām vai fasādes paneļiem, kas krāsoti pelēkā ozola vai dabīgā riekstkoka krāsā.

Priekšrocības:

Kolekcija ar koka faktūru, kuras uzstādīšanai nav nepieciešama savienojošā sloksne;

Katrā iepakojumā ir 3 izveidošanas iespējas ar dažāda platuma dekoru elementiem, kas imitē šķeldas, un katras atsevišķas skaidas faktūru;

Ērta transportēšana pateicoties paneļa garumam 2 m

Uzstādīšanas īpatnības:

Uzstādīšanā Hokla S-Lock kolekcija ir ārkārtīgi vienkārša un neatšķiras no klasiskā apšuvuma uzstādīšanas, taču joprojām ir 3 īpašības: no attiecīgās sērijas. 2. Savienojošā stieņa vietā tiek izmantota dubultā slēdzene, lai samazinātu materiālu patēriņu. Ja sienas garums pārsniedz 8 m (vairāk nekā 4 apšuvuma paneļi), tad nepieciešams izmantot izplešanās stieni divu J-Listes formā.

Parādīt vairāk
  • 29/01/2024
  • 22/02/2023
  • Skatījumi : 87
  • Vietalvas 1, Rīga, Latvija