Grāmatvedības ārpakalpojumu uzņēmums Saldos Group SIA

Grāmatvedības ārpakalpojumu uzņēmums Saldos Group SIA aicina darbā bilancspējīgu grāmatvedi.

Pamata darba pienākumi:
1. visu veidu pirmdokumentu apstrāde, pamatlīdzekļu nolietojuma, darba algu un nodokļu (VSAOI, IIN, UIN, PVN) aprēķināšana, visu veidu nodokļu deklarāciju sastādīšana, to iesniegšana VID;
2. statistikas pārskatu sastādīšana un iesniegšana CSP;
3. komunikācija ar valsts iestāžu darbiniekiem grāmatvedības un nodokļu jautājumu risināšanai;
4. rakstveida un mutiska klientu konsultēšana grāmatvedības uzskaites un nodokļu likumdošanas piemērošanas jautājumos.

Prasības:
Augsta atbildības sajūta, precizitāte, spēja un vēlme apgūt jaunas zināšanas.
Spēja saglabāt precizitāti un spēju koncentrēties, neatkarīgi no apkārtējiem apstākļiem
Teicamas latviešu un labas Krievu valodas zināšana
Labas datora lietotāja prasmes - pieredze darbā ar MS Office programatūru (Excel un Word).
Obligāta iepriekšēja pieredze grāmatveža amatā.

Piedāvājam:
Interesantu un dinamisku darbu stabilā uzņēmumā;
Profesionālās izaugsmes iespēju;
Draudzīgus kolēģus;
Jūsu spējām un prasmēm atbilstošu atalgojumu.

CV un motivācijas vēstuli ar norādi VAKANCE sūtīt uz norādīto e-pastu.

    • Required
    • Not required
    • Welcome
    • Latvian
    • Russian
    • English
    • German
    • Other
  • 13/03/2018
  • Views : 374
  • 36