Loading...
1 - 17 of 17
 • 1
  Web hostinga pakalpojumi sākot no 3.20 EUR/mēnesī
  Hostinga pakalpojumi
  20/02/2018
  3.20 €

  Piedāvājam hostinga risinājumus Jūsu mājaslapai neatkarīgi no tā vai Jūsu mājaslapa izmanto paškodētu kodu, wordpress vai Joomla risinājumus. Mūsu serveri ir speciāli optimizēti. Wordpress un Joomla lapu īpašniekiem varētu patikt Wordpress un Joomla toolkit ar kura palīdzību Jūs saņemsiet informāciju, kad pašam lapas dzinējam vai tā pluginiem ir iznākusi jauna versija. Lai Jūsu mājaslapai vienmēr būtu jaunākā versija Jūs varat arī ieslēgt automātisko atjaunošanu un mūsu sistēma veiks visas nepieciešamās darbības informējot Jūs caur e-pastu par atjaunināsās rezultātu. Mūsu lētākais tarifs 3.20 Eur. + PVN mēnesī Diska vieta; 20 GB SSD Trafika; Neierobežota Automātiskās instalācijas; Jā E-pasta diska vieta; 3 GB E-pasta pastkastītes; Neierobežots Tehniskais atbalsts; Jā Dienakts rezerves kopijas; Jā Datubāzes; 5 MySQL Pieteikuma brīdī ievadot kodu AMBER20 saņemiet 20% atlaidi pirmajam mēnesim. Jūs noteikti arī spēsiet novērtēt mūsu papildus piedāvātās funkcijas, kā piemēram Let’s encrypt ar kura palīdzību Jūs varat izveidot savai mājaslapai bezmaksas SSL sertifikātu, tādejādi nodrošinot drošu savienojumu ar mājaslapas apmeklētājiem. Protams mūsu sistēma piedāvā arī citas ļoti noderīgas funkcijas, kā piemēram GOOGLE PageSpeed Insights ar kuras palīdzību Jūs varēsiet uztaisīt savas mājaslapas auditu un noskaidrot, kā uzlabot savu mājaslapu, lai tā ieņemtu labākas vietas google meklētājos un darbotos ātrāk. LV Domēns – 9.35 EUR/Gadā + PVN LT Domēns – 8.99 EUR/Gadā + PVN EU Domēns – 4.49 EUR/Gadā + PVN Pieejami arī citi hostinga pakalpojumi, kā piemēram Serveru noma, VPS Noma, Mākoņa glabātuves un citi.

 • 1
  Domēnu vārdu reģistrācija
  Domēna vārdi
  20/02/2018
  9.17 €

  LV Domēns 9.17 Eur gadā EU domēns reģistrācijas maksa un pirmā gada maksa 4.49 Eur pēc pirmā gada 7.99 Eur gadā Kā arī pieejamas citas domēnu zonas. Visas cenas ir norādītas EUR valūtā bez PVN. Pieejami arī citi hostinga pakalpojumi.

 • 1
  Tekstu, datu ievade, datu migrācija
  Attālinātie pakalpojumi
  16/02/2018
  1.00 €

  Piedāvāju savus pakalpojums tekstu vai datu ievade Jums nepieciešamā formātā un veidā. Tāpat varu veikt arī datu migrācijas no dažādām datu bāzēm vai vienkārši datu apstrāde un ievade. Cenas atkarībā no datu daudzuma un sarežģītības.

 • WEB page
  Vietņu izstrāde
  15/02/2018
  1 200 €

  Профессиональное создание веб-сайтов. Надежно, качественно, ответственно. Предлагаем лучшие решения для успешного бизнеса в интернете. Наша компания использует накопленный опыт и современные веб технологии для оказания профессиональных IT услуг. Более 2 лет мы помогаем различным компаниям и частным лицам работать эффективнее. Наша миссия помочь каждому, кто работает с нами, достичь его личной цели. Мы не просто создаем красивый сайт, а проходим весь процесс вывода бизнеса в интернете - делаем ваш бизнес максимально заметным. В создание сайта (проект) входит: - Адаптивный дизайн (для пк, ноутбуков, планшетов и смартфонов) - Техническая реализация на базе CMS (система управления сайтом) - Создание логотипа (для сайта и печати) - Корпоративная электронная почта (веб и мобильная) - Система аналитики посещаемости (Google Analytics) - Информация о вашей компании в Поиске и на Картах Google - Оптимизация для поисковых систем (SEO: META + Sitemap) - Размещение сайта (установка на хостинг) - Руководство по работе с сайтом (текстовое + видео) Делаем: - Сайт-визитка / личная страничка - Корпоративный сайт / портал - Мини-магазин / сайт-каталог - Промо-сайт / презентация услуги или продукта (лэндинг) Среди наших преимуществ: - Опыт разработки веб сайтов более 2 лет - Современные технологии и дизайн - Поисковая оптимизация и продвижение - Адаптивная верстка (для мобильных устройств) Пишите нам: проконсультируем по возникшим вопросам, предложить решения, расскажем о процессе создания вашего веб-сайта.

 • 1
  Mājas lapu izstrāde
  Vietņu izstrāde
  12/02/2018
  15.00 €

  Piedāvājam izveidot tieši Jūsu vajadzībām atbilstošu mājas lapu. Strādājam ar modernākajām tehnoloģijām. Varam izveidot dažādas sarežģītības pakāpes mājas lapas un web sistēmas, kā arī veikt uzlabojumus, jau esošajās mājas lapās. Kļūsti arī Tu par modernas mājas lapas īpašnieku!

 • 6
  Разработка сайта или магазина под ключ
  Vietņu izstrāde
  11/02/2018 Rīga
  300 €

  Разработка сайта или магазина под ключ, c уникальным дизайном, простой и надежной системой управления. Мы не используем в своей работе бесплатные CMS такие как Wordpress, Joomla и т.п. Сайт начиная с 300 евро, будет простой и информативный. Магазин от 400. Создание логотипов. Изменение дизайна. В кратчайшие сроки.

 • 1
  I will sell your goods on eBay
  Attālinātie pakalpojumi
  10/02/2018 Rīga, Centrs, Aleksandra Čaka Iela, 1
  1.00 €

  I will sell your goods on eBay

 • 1
  IT-ārpakalpojumi. Datortehnikas konfigurēšana, remonts un apkalpošana.
  Attālinātie pakalpojumi
  06/02/2018 Rīga, Ruses Iela, 6
  20.00 €

  IT-ārpakalpojumi. Datortehnikas konfigurēšana, remonts un apkalpošana. Mēs piedāvājam: - Datortehnikas, tīkla, serveru apkalpošanu ar ikmēneša abonēšanu; - Jebkādas grūtības tīkla izveidošana / apkalpošana; - Telefonijas izveidošana / apkalpošana; - Jūsu biroja drošības sistēmu (videonovērošana, signalizācija) izveidošana / apkalpošana; - Jūsu mājaslapas apkalpošanu un attīstību; - Informācijas sistēmu apkalpošanas darbus (1C, Amadeus un citi); Kā arī veicam vienreizējus pasūtījumus. Datoru un serveru apkalpošanas paketē ietilpst: - Jums piesaistīts IT-speciālists; - Attālināta palīdzība; - Personīgais IT-direktors; - IT-infrastruktūras profilakse; - Ikmēneša pārskati; Zvaniet mums un Jūs iegūsiet uzticamu partneri - uzņēmumu IT-Labs.

 • 4
  Mēs - speciālistu komanda – WEB izstrādē un dizaina nozarē.
  Vietņu izstrāde
  06/02/2018 Rīga, Ruses Iela, 6
  199 €

  Mēs - speciālistu komanda – WEB izstrādē un dizaina nozarē. Mūsu izstrādes process tika attīstīts vairāku gadu laikā, un tagad mēs esam gatavi piedāvāt labāko par zemāku cenu, vienlaikus garantējot nepieciešamo izpildes rezultātu. Cenas par mājas lapas vizītkarti sākas no 199€. – Cenas par uzņēmuma mājas lapu vai interneta veikalu sākas no 499€. Mūsu kompānijā mājas lapas izstrādē tiek iekļauts: - Mūsdienīgā dizaina izstrāde; - Ērts mājas lapas vadības panelis, kuram seko bezmaksas menedžeru apmācība; - Mājas lapas tehniskā atbalsta nodrošināšanu. Kā arī mēs nodarbojamies ar: - Uzņēmuma firmas stila izstrādi, logotipiem, vizītkartēm u. tml. ; - Apkalpošanu un izstrādātām citās kompānijās mājas lapu pabeigšanu; - Mājas lapu pieslēgšanu pie maksas sistēmām; - Mājas lapu SEO optimizāciju un meklētajprogrammu (Google, Yandex) veicināšanu; - Jūsu biznesa integrāciju un sociālo tīklu (FB, Twitter, Vkontakte, u. c. ) veicināšanu; - Mūsu kā arī citu kompāniju izstrādāto mājas lapu abonenta atbalstu; Cenu un kvalitātes attiecība mums ir par kārtu lielāka nekā konkurentiem – zvaniet, darbs tiks izpildīts kvalitatīvi un galvenais noteiktajā laikā

 • meklēju darbu
  Attālinātie pakalpojumi
  28/01/2018
  10.00 €

  Meklēju uz nenoteiktu laika darbu .Viss labāk būtu darbs mājās ar datoru ievades informācijas operators. Esmu cilvēks ar kustību traucējumiem

 • 1
  Pardodas www.sscom.lv
  Domēna vārdi
  25/01/2018 Rīga
  600 €

  sikaka informacija uz epastu

 • 1
  Создам сайт по самым низким ценам в Латвии
  Vietņu izstrāde
  29/12/2017 Рига, Jurmalas Gatve, 90
  15.00 €

  Готов сделать вам Langing page или сайт-визитку по самым низким ценам в России и Европе. Готов сделать за Вас всю работу по созданию сайта, начиная от покупки хостинга и домена, и заканчивая полностью готовым сайтом, а также его запуском в сеть. Сайт - это лицо вашей компании. Покажите ваше "лицо" с наилучшей стороны и за вами потянутся все остальные. Цена обговаривается с каждом персонально. Готов ответить на ваши вопросы в Skype / Whatsapp / Telegram / Viber или через почту. Отвечаю в течении 1 часа. Писать на почту: Artshloma@gmail.com

 • 5
  Solum DeSignum
  Vietņu izstrāde
  20/12/2017
  1 200 €

  Solum DeSignum - Vienkārši Dizains: Mēs nodarbojamies ar mājas lapu izstrādi pēc klienta individuāla pasūtījuma tiek izstrādātas mājas lapa. Kura ievēro mūsdienu kvalitātes kritērijiem Laravel php ,Bootstrap: 3 vai 4 vai Zurb Foundation sēkojot pēc HTML5,CSS3 standartiem.

 • 1
  Mājas lapu drošības audits.
  Attālinātie pakalpojumi
  18/12/2017 Rīga
  1.00 €

  Paaugstinoties vispārējam kiberapdraudējuma līmenim, tīmekļa vietņu īpašniekiem būtu jāzin, cik patiesībā ir drošas ir viņu mājas lapas. Tas ir svarīgi, lai aizsargātu savu lietotāju sensitīvos datus, nepieļautu klientu finansiālos zaudējumus un datoru inficēšanu ar ļaunprogrammatūru, kas radušies tīmekļa lietotņu ievainojamības rezultātā. Piedāvājam veikt visaptverošu mājas lapas auditu, kura rezultātā tiek sniegtas atbildes uz šādiem būtiskiem jautājumiem: - vai tīmekļa vietne nav inficēta ar ļaunprogrammatūru; - vai tā ir pietiekami aizsargāta pret ielaušanos un nesankcionētu darbību veikšanu; - vai mājas lapas izstrāde veikta, ievērojot meklētāju optimizācijas (SEO) kritērijus; - vai tā ir piemērota mobilo lietotāju vajadzībām? Pēc audita pabeigšanas pasūtītājs saņem atskaiti, kurā ir uzskaitītas un tehniski dokumentētas atklātās kļūdas un ievainojamības, kā arī sniegtas rekomendācijas to novēršanai.

 • 1
  angari.lv
  Domēna vārdi
  18/12/2017 Jelgaa
  1 000 €

  Pardodu domeinu www.angari.lv, vienkārša simpātiska viegli modificējama lapa.

 • 3
  Mājas lapu izstrāde un interneta mārketinga pakalpojumi
  Vietņu izstrāde
  14/12/2017 Rīga, Augusta Deglava Iela, 164
  100 €

  Izstrādājam mūsdienīgas un kvalitatīvas mājas lapas kā arī piedāvājam interneta mārketinga pakalpojumus Izveidojam un adinistrējam kampaņas kā SEO optimizācija Googlei, Facebook lapu izstrāde un reklāmas kampaņas, Google Adwords kampaņas. Vairāk info skatiet mūsu mājas lapā http://webstars.lv/ vai zvaniet uz numuru 26995100.

 • 1
  Full Stack Developer
  Vietņu izstrāde
  08/12/2017 Rīga, Centrs, Brīvības Iela

  Salary up to 2300 Eur + bonuses. Are you a Full Stack Developer who relishes technical challenges of the Back End as well as the art of the Front End? Or you have a friend-developer, bringing to us for which you can get 500 euros. If so, we want to hear from you. Top Level Analytic IT services group is an established software business working on a range of technical software development projects for their clients. What we need from you: - 2+ years of web development experience as a Full Stack (real projects) - Expertise with PHP Programming and MySQL - Experienced with at least one modern PHP framework - Strong knowledge of HTML, CSS3 - Good programming skills with native JavaScript, using latest standards - Experienced with Angular (preferred) or other JS framework - Using Gulp (preferred) or other bundling tools - Good experience in OOP/Patterns - Experience with Content Management systems like Word Press, Drupal etc. - Experienced GIT user - Linux basic Responsibilities: - Working closely with other development units in the company to share information regarding application subject matters and know-how. - Ability to develop closely following the functional design, ensuring the wishes of the client and user-end. - Understanding of technical designs and Keep in control of project timelines and specifications, company`s design, coding and performance tuning standards. From our side we offer: - Career growth and opportunities for development, - Training and courses on company budget - Creative and friendly team - Dynamic work - Work in a large and comfortable office in the center of Riga This is a great opportunity to work within a fantastic team. Would like to find out more about the role or the company, please get in touch.