Loading...
1 - 17 of 17
 • 15
  Auskari, kuloni, gredzeni un rokassprādzes ar Swarovski kristāliem
  Komplekti
  Vakar 11:10 Rīga, Pļavnieki
  11.90 €

  Piedāvājam auskarus, kulonus, gredzenus un rokassprādzes ar Swarovski kristāliem. Augsta produkcijas kvalitāte. Ir pieejami auskari gan ar zelta pārklājumu, gan ar rodija pārklājumu. Cenas no 11.90. Apskatīt preces Jūs varat mūsu mājaslapā vai pie mums veikala-bāzē Rīgā, Nīcgales ielā 34a. Gaidam Jūs ciemos!

 • 14
  Lielā augstas kvalitātes apzeltītas modernas rokassprādzes izvēle
  Rokassprādzes
  Vakar 10:56 Rīga, Pļavnieki
  6.90 €

  Lielā augstas kvalitātes apzeltītas rokassprādzes izvēle. Ir pieejamas rokassprādzes dažāda garuma, dizaina, ar cirkoniem un bez. Notūrīgs zelta pārklājums. Speciāls juvelieru sakausējums nesatur smagu metālu, nepaliek tumšs, neizraisa alerģiskās reakcijas. Cenas no 6.90. Apskatīt visu sortimentu Jūs varat mūsu mājaslapā vai pie mums veikalā-bāzē Rīgā, Nīcgales 34a.

 • 15
  Milzīgs kvalitātīvu apzeltītu auskaru sortiments ar bāzes cenam
  Auskari
  12/02/2018 Rīga, Pļavnieki
  4.90 €

  Kvalitatīva apzeltīta bižutērija par vairumtirzniecības cenām būs lieliska dāvana Jums un Jums tuviem cilvekiem. Mūsu interneta veikalā un Veikalā - Rīgā , Nīcgales ielā 34a Jūs atradīsiet plašu izvēli ar apzeltītiem juvelierizstrādājumiem un dāvanu izstrādājumiem ar Swarovski kristāliem par vislabākajām un viszemākajām cenām. Bezmaksas piegāde pirkumiem no 40 eur visā Latvijas teritorijā. Atlaides un dāvanas mūsu pastāvīgajiem klientiem.

 • 1
  Сережки
  Auskari
  26/01/2018
  600 €

  Золото 750 проба, 5 грамм, камни бриллианты 2,8 каратт.есть сертификат изделия!

 • 1
  Dabīgs safīrs
  Cits
  24/01/2018 Salaspils
  120 €

  Tiek pārdots dabīgs oranža krāsa safīrs. Ir sertifikāts. Ļoti skaists akmens. Ir arī citi akmentiņi. Jus varat apskātities to mājas lapā: http://finesell.ru/assortiment/sapfir.html

 • 10
  Выполнение индивидуальных работ
  Gredzeni
  23/01/2018 Rīga, Sarkandaugava
  1.00 €

  Изготовление: Выполнение индивидуальных работ является приоритетом наших ювелиров. Нашими мастерами создаются эксклюзивные модели полные изящества и элегантности. По вашему эскизу будет выполнено ювелирное изделие. Дизайн желаемого украшения можно обсудить и скорректировать на месте. Идеи дизайна можно подчеркнуть для себя: - в журналах и каталогах ювелирных изделий - в галереях интернета - как образец можно использовать готовое изделие. Ремонт: Мы предоставляем ремонтный сервис высокого класса, в том числе: - пайку - замену замка - гравировку - закрепку и раскрепку камней - увеличение и уменьшение размеров колец - полировку - реставрацию ваших ювелирных изделий.

 • 14
  Gravējums
  Cits
  23/01/2018 Rīga, Sarkandaugava
  1.00 €

  Ierodoties mūsu juveliersalonos, sniedzam Jums iespēju apskatīt mūsu gravēšanas piedāvājumu katalogu, un izvēlēties no gandrīz diviem tūkstošiem dažādu simbolu, ornamentu un rokrakstu veidu, ko iegravēsim: Gredzenu iekšpusē un ārpusē; Uz kuloniem, sudraba karotītēm; Juvelierizstrādājumiem; Medaļām un plāksnītēm; Pulksteņiem, suvenīriem u. c Kā arī piedāvājam Jums ekskluzīvu iespēju: izveidot gravējumu pēc Jūsu individuālājām vēlmēm – Jūsu pirkstu nospiedumus vai kardiogrammu, Senlatviešu zīmes, kā arī Jūsu pašu zīmētus vai tīmeklī atrastus simbolus. Gaidam Jūs mūsu juveliersalonos, lai jūs varētu apskatīt mūsu plašo piedāvājuma katalogu un mēs realizētu jebkuras Jūsu ieceres.

 • 15
  Laulību gredzeni
  Gredzeni
  05/01/2018 Rīga
  150 €

  Pasūtot laulību gredzenus pēc individuāla dizaina, jūs varat savā īpašumā iegūt gan perfektu jau esošā dizaina atveidojumu, gan unikālas rotaslietas. Tostarp, jūs varat izvēlēties ar saderināšanās gredzenu saskaņotus laulību gredzenus. Profesionāls juvelieris konsultēs jūs dizaina izstrādē gan ar praktisku, gan kreatīvu skatījumu. Vigorius gadiem uzkrātā pieredze būs vislabākais pavadonis ceļā no vēlmēm līdz gatavam rezultātam. Laipni aicinām uz pielaikošanu.

 • 6
  Elegants apzeltīts komplekts (auskari un gredzens) ar cirkoniem
  Komplekti
  04/01/2018 Rīga, Nīcgales Iela, 34a
  9.90 €

  Elegants apzeltīts komplekts (auskari un gredzens) ar baltiem mirdzošiem cirkoniem. Augsta kvalitāte, noturīgs zelta pārklājums. Ir pieejams 9US gredzena izmērs. Gaidīsim Jūs mūsu veikala-bāzē, kur Jūs varesiet apskatīt un piemerīt preces.

 • 4
  Grezna apzeltīta rokassprādze ar ziliem cirkoniem
  Rokassprādzes
  04/01/2018 Rīga, Pļavnieki, Nīcgales Iela, 34a
  16.90 €

  Grezna apzeltīta rokassprādze ar oriģinaliem augstas kvalitātes ziliem cirkoniem, 18 karātu zelta pārklājums. Garums 19-21 cm. Elegants un moderns aksesuārs. Citu mūsu veikala-bāzes produkciju Jūs varat apskatīt mūsu mājaslapā vai uz vietas veikalā.

 • 3
  Eleganta apzeltīta ķēdīte ar Figaro pinumu
  Kaklarotas
  04/01/2018 Rīga, Pļavnieki, Nīcgales Iela, 34a
  7.90 €

  Eleganta apzeltīta ķēdīte ar Figaro pinumu, rozā zelta pārklājums. Garums 45 cm. Augstas kvalitātes zelta pārklājums, speciāls juvelieru sakausējums nesatur smagu metālu, nepaliek tumšs un neizraisa alerģiju. Labi izskatās ar citiem juvelierizstrādājumiem. Apskatīt un piemērīt Jūs varesiet pie mums ciemos. Plašāka informācija ir mūsu mājaslapā. Gaidīsim Jūs ciemos!

 • 15
  Apzeltīts gredzens
  Gredzeni
  29/12/2017 Rīga, Pļavnieki, Nīcgales Iela, 34a
  4.90 €

  Kvalitatīva apzeltīta bižutērija par vairumtirzniecības cenām būs lieliska dāvana Jums un Jums tuviem cilvekiem. Mūsu interneta veikalā un Veikalā - Rīgā , Nīcgales ielā 34a Jūs atradīsiet plašu izvēli ar apzeltītiem juvelierizstrādājumiem un dāvanu izstrādājumiem ar Swarovski kristāliem par vislabākajām un viszemākajām cenām. Bezmaksas piegāde pirkumiem no 40 eur visā Latvijas teritorijā. Atlaides un dāvanas mūsu pastāvīgajiem klientiem. Gaidām Jūs ciemos Sia Almego

 • 15
  Kvalitatīva apzeltīta bižutērija
  Auskari
  21/12/2017 Rīga, Pļavnieki, Nīcgales Iela, 34a
  5.90 €

  Kvalitatīva apzeltīta bižutērija par vairumtirzniecības cenām būs lieliska dāvana Jums un Jums tuviem cilvekiem. Mūsu interneta veikalā un Veikalā - Rīgā , Nīcgales ielā 34a Jūs atradīsiet plašu izvēli ar apzeltītiem juvelierizstrādājumiem un dāvanu izstrādājumiem ar Swarovski kristāliem par vislabākajām un viszemākajām cenām. Bezmaksas piegāde pirkumiem no 40 eur visā Latvijas teritorijā. Atlaides un dāvanas mūsu pastāvīgajiem klientiem. Gaidām Jūs ciemos Sia Almego

 • 6
  Lieli, grezni apzeltīti auskari ar augstas kvalitātes cirkoniem.
  Auskari
  21/12/2017 Rīga, Pļavnieki, Nīcgales Iela, 34a
  11.61 €

  Lieli, grezni apzeltīti auskari ar augstas kvalitātes cirkoniem. Ir pieejamas dažādas krāsas, kā arī rokasspradze, kura var izveidot lielisku komplektu ar auskariem. Kvalitatīva apzeltīta bižutērija par vairumtirzniecības cenām būs lieliska dāvana Jums un Jums tuviem cilvekiem. Mūsu interneta veikalā un Veikalā - Rīgā , Nīcgales ielā 34a Jūs atradīsiet plašu izvēli ar apzeltītiem juvelierizstrādājumiem un dāvanu izstrādājumiem ar Swarovski kristāliem par vislabākajām un viszemākajām cenām. Bezmaksas piegāde pirkumiem no 40 eur visā Latvijas teritorijā. Atlaides un dāvanas mūsu pastāvīgajiem klientiem. Gaidām Jūs ciemos!

 • 15
  Augstas kvalitātes bižutērija par vairumtirzniecības cenām.
  Auskari
  18/12/2017 Rīga, Pļavnieki, Nīcgales Iela, 34a
  4.90 €

  Kvalitatīva apzeltīta bižutērija par vairumtirzniecības cenām būs lieliska dāvana Jums un Jums tuviem cilvekiem. Mūsu interneta veikalā un Veikalā - Rīgā , Nīcgales ielā 34a Jūs atradīsiet plašu izvēli ar apzeltītiem juvelierizstrādājumiem un dāvanu izstrādājumiem ar Swarovski kristāliem par vislabākajām un viszemākajām cenām. Bezmaksas piegāde pirkumiem no 40 eur visā Latvijas teritorijā. Atlaides un dāvanas mūsu pastāvīgajiem klientiem. Gaidām Jūs ciemos!

 • 1
  Pārdodu zelta ķēdīti
  Kaklarotas
  18/12/2017 Valmiera
  700 €

  Pārdodu 585 proves zelta ķēdīti ļoti labā stāvoklī. Garums ap 50cm, svars 21grams. Cena 3x zemāka kā veikalā. Iespējama piegāde uz Rīgu.

 • 7
  Elegants apzeltītu rotaslietu komplektiņš
  Komplekti
  17/12/2017 Rīga, Purvciems
  8.90 €

  Elegants, klasisks apzeltītu rotaslietu komplekts - auskari un gredzens. 18k zelta pārklājums un akmens- cirkons. Cirkoni mirdz un laistās kā īsti dimanti .. Zelta pārklājums ir kvalitatīvs, antialerģisks, nepaliek tumšs .. Šādas rotaslietas var nēsāt ilgi. Šāds rotaslietu komplektiņš var bū lieliska dāvana svētkos. Ērta un ātra piegāde visā Latvijā 1-3 dienu laikā..Piegāde ar Omnivu - 2,50 eur , ar Pastu - 3,00 eur Vairāk piedāvājumu var apskatīt mājas lapā.. www.i-style.lv Līdz 7.01.18. visām precēm atlaides -10%. Rotaslietu komplekta cena norādīta ar atlaidi Ērta un ātra piegāde visā Latvijā, 1-3 dienu laikā, Ar Omnivu - 2,50 eur, ar Pastu 3,00 eur